Velsas

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Velsas parduodamo būsto.

Nekilnojamas turtas parduodamas Velse

Jei ieškote nekilnojamojo turto pardavimui Velse, jūs turite žinoti, kad kainos pastaraisiais metais nuolat augo Velse, net jei lėčiau nei kainos Anglijoje, Pietų Velse, kur Kardifas yra geriausias Šiaurės Velsas.

Apskritai, kainos Velse yra santykinai stabilios dėl geros vertės, palyginti su Anglijos pietryčiais ir Londono vietovėmis.

Nekilnojamasis turtas, skirtas parduoti Velse, ir visų pirma Šiaurės Velsos būsto rinkoje, tradiciškai vadovavo pirkėjai iš Vakarų Midlendų Anglijoje, tačiau pastaruoju metu agentams buvo pastebėtas angliškų pirkėjų iš pietų antplūdis, taip pat žmonės, kurie baigė dirbti ir nusprendė pakeisti savo gyvenimą.

Velsas paprastai pritraukia turtingus užsienio pirkėjus, matomus kitose Britanijos vietose, nors kai kuriose yra Kardife ir pakrančių zonose, užsienio pirkėjai daugiausia yra europiečiai, daugiausia olandai ir vokiečiai.

Per pastaruosius 18 mėnesių daugėja amerikiečių pirkėjų Šiaurės Velse, kurie domina parduodamais nekilnojamuoju turtu Velse, ypač ieškodami nekilnojamojo turto pakrantėje, aplink Abersoch, Anglesey ir Beaumaris, taip pat namus su vaizdu į kalnus ir vandenynus.

Velse taip pat vis dar yra populiarus britų pirkėjų, norinčių atostogauti ar norinčių įsigyti nekilnojamąjį turtą, parduodamą Velse, pasibaigus tarnybiniam gyvenimui.

  •  
    Persikėlimas į Velso: visa informacija, kurią reikia žinoti!

    Vienas iš keturių Jungtinės Karalystės narių, turinčių labai stiprią tapatybę, Velso laikomas modernia keltų tauta. Pramonės revoliucijos metais labai turtingų kasyklų buvimas teritorijoje leido transformuoti šią žemę nuo įprastinės žemės ūkio iki pramoninės galios. Šiandien ši tauta gyvena daugiaus ...

2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB